LISA! Keelereisid

Brighton 16 Plus

 
52 80 524
team@keelereisid.com
Esmasp - Reede — 09:00 - 18:00

LISA! keelekursused alates 16 a vanustele Brightonis

Meie keelereisid alates 16 a vanustele on ideaalselt kohandatud iseseisvatele õpilastele, kes on vähemalt 16-aastased ega soovi osaleda järelevalvega vaba aja programmis. Need kursused on soodsamad kui õpilaste keelekursused, kuna puudub 24-tunnine järelevalve ja järelevalvega meelelahutusprogramm.

 

LISA-Sprachreisen-Englisch-Brighton-Meer-Pier-Strand-Vergnuegungspark-Ausgehen-Freizeitprogramm


Miks valida Brighton?

  1. Rohkem vabadust: puudub meelelahutusprogramm, järelevalve ainult külalisperes
  2. Soodsam: võrreldes järelevalvega õpilaste keelekursusega
  3. Brighton: keelepuhkus mere ääres, inimestega kohtumine ja inglise keele õpe


Meie keelekool asub Brightoni südames, jalgsi minnes vaid mõne minuti kaugusel rannast ja kõigist vaatamisväärsustest. Kõigest paari minutiga jõuab siit jalgsi ka kuulsa Brightoni sadamakai, Kuningliku Paviljoni ja paljude ostukohtadeni. Pärast keeletunde saad omapead või koos uute keelekursuse sõpradega avastada Brightoni vaatamisväärsuseid. Suurepärased ostlemis- ja uitamisvõimalused on The Lanes`i linnajaos, mis oma kirevate vaateakendega on omaette vaatamisväärsus. Postkaartidelt tuntud eksootilises palees Kuninglikus Paviljonis eksponeeritakse näituseid ja siin säilitatakse ka George IV kuninglikku interjööri. Parkides ja kivisel rannal võib märgata palju spordiharrastajaid. Paadikuuride uste taga peidavad end käsitöökojad, kohvikud ja galeriid.

 

LISA-Sprachreisen-Englisch-Brighton-Royal-Pavilion-Seerosen-romantisch-Aussicht-Park-Sehenswuerdigkeiten

 

LISA! keelekursused teismelistele »

Meie LISA! Keeltekoolis õpetavad keelt kogenud õpetajad, kursused on efektiivsed ja õppemeetodid kaasaegsed. Kursuste alguspäev on esmaspäev (kui esmaspäev on riigipüha, algab kool teisipäeval). Meie kursused sobivad nii algajaile kui edasijõudnuile. Keelekursuse ajal majutud peres.


Akrediteeringud »

Rohkem kui 20 aasta pikkuse kogemusega on LISA! Keelereisid tänapäeval üks parimaid organiseeritud keeleõppeprogramme pakkuvaid agentuure. Meie kool on akrediteeritud British Council ja English UK poolt. Kõik õpetajad on spetsialiseerunud õpetama inglise  keelt võõrkeelena.


Keelekursus »

Esimesel koolipäeval määratakse sind vastavalt keeletasemele sobivasse rühma. Nii tagame suurepärased tulemused keeleõppes. Peale koolitunde on piisavalt vaba aega ümbruskonna  avastamiseks. LISA! Keeltekooli poolt korraldatakse kursuste jooksul erinevaid üritusi ja meie sõbralik koolipere jagab meelsasti oma teadmisi-kogemusi parimate kohvikute, restoranide, vaatamisväärtuste kohta! Avasta linna omal käel või koos kaasõpilastega!

Soovitame kohalikega suhelda nii palju kui võimalik (inglise keeles!). Majutus kohalikus peres on selleks ideaalne  - saad iga päev oma uusi oskusi testida!


Saabumine »

Meie keelekursuse hind ei sisalda lennupileteid, kuigi lennufirmad pakuvad meile soodushindu ja me saame aidata sul broneerida soodsaima hinnaga piletid. Broneerime hea meelega koos keelekursusega ka lennupiletid, tagades kõige taskukohasema hinnaga lennupileti Londonisse
Kui sul on mis tahes küsimusi, helista või saada meile e-kiri. Me aitame sind kõigis küsimustes, mis puudutavad lendu, hindu ja kõige soodsamaid pileteid Londonisse


Mida Brightonis teha?

  • Avasta ajaloolist Sea Life`i akvaariumi.

  • Tantsi Three Day Brighton Festivalil või Brighton Fringe`il.

  • Sõida piki randa maailma esimese elektritrammiga.

  • Külasta Kuninglikku Paviljoni.

  • Mine Brightoni Mänguasja- ja mudelimuuseumi.

  • Reisi ajas tagasi Mehaanikaajaloo muuseumis.

  • Sõida maastikujalgrattaga ja matka imeilusas ümbruskonnas.

 

Aitame sul meelsasti leida keelekursuse, mis vastab kõige paremini sinu vajadustele. Anname sulle nõu reisimiseks sobivaima aja ja keelekursuse ideaalse kestuse kohta, jagame infot sissesõidunõudmiste ja majutuspaika jõudmise kohta. Meie infoteenus on tasuta. Keelekursust saab broneerida telefoni või e-posti teel või täites broneeringu veebivormi.

Tehniline abi
Saada

Tänan päringu eest!

Oleme päringu kätte saanud. Vastame esimesel võimalusel.

Teie päringunumber on .