LISA! Keelereisid

Jeffreys Bay

 
52 80 524
team@keelereisid.com
Esmasp - Reede — 09:00 - 18:00

 Inglise keele kursused Lõuna-Aafrikas, Jeffrey Bays

Lõuna-Aafrika vabariigis asuv Jeffreys Bay on surfarite paradiis – neid tõmbab siia tervest maailmast.

Miks valida keeleõppeks Jeffreys Bay ?

  1.    Parim asukoht! Ilus koolimaja asub rannale väga lähedal
  2.     Inglise keel ja surfamine: kombineeri keeleõpe surfitundidega
  3.     Kõrgel tasemel keelekursused, kool asub kesklinnas, erinevate tunnistuste ja sertifikaatide  jaoks vajalikke eksameid saab sooritada otse koolis


Jeffrey Bay asub India ookeani ääres, kaunite liivarandade kõrval. Lõputuna tunduval
Super Tube Beachil võib leida igasuguse kuju ja värviga merekarpe. Oma vägevate lainete poolest tuntud rand korraldab igasuvist Billabongi surfifestivali. Läheduses asub kuulus Billabong Pro rand. Jeffrey Bays laiub kaunis Garden Route, mis viib otse Karoo poolkõrbesse. Addo Elevandipargis võid kohata emaelevante koos poegadega. Tsitsokamma rahvuspargis on palju erinevaid looma- ja taimeliike. Lõuna-Aafrika loodus on lummav – metsikud kosed, kaunid lahesopid ja kuldsed liivarannad. Lõuna-Aafrika köök on põnev segu Hollandi, India ja Indoneesia maitsetest. Kuulus biltong on näiteks õrnamaitseline kuivatatud lihasnäkk.

LISA! keelekursus >>

Meie keelekursuseid Jeffreys Bays viivad läbi kõrgelt hinnatud õpetajad, kes kasutavad efektiivseid ja tänapäevaseid õpetusmeetodeid. Kursused algavad igal esmaspäeval. Kui esmaspäev satub olema riiklik püha, algab kool teisipäeval. Meie kursused sobivad nii algajatele kui edasijõudnutele. Majutus on sõbralikus kohalikus peres, korteris või hostelis.

Akrediteeringud >>

Rohkem kui 20 aasta pikkuse kogemusega on LISA! Keelereisid tänapäeval üks parimaid organiseeritud keeleõppeprogramme pakkuvaid agentuure. Kool on ELTASA; ECTour ja SATSA liige. Koolil on suurepärane reputatsioon ja on spetsialiseerunud inglise keele õpetajate kvalifikatsiooni tõstmisele.

Keelekursus  Jefferys Bays  >>

Esimesel koolipäeval toimub keeletaseme määramiseks test. Selle tulemuste põhjal määratakse sind gruppi, mis sobib sinu tasemega. See garanteerib tulemusliku keeleõppe.
Peale koolitunde on piisavalt aega, et Jeffreys Bayd tundma õppida. LISA! Keeltekool pakub palju erinevaid ajaveetmisvõimalusi ja kooli sõbralik meeskond jagab lahkelt oma teadmisi linna  ja seal parasjagu toimuva kohta, parimatest  söögikohtadest ja kohvikutest rääkimata.
Parim viis oma keeleoskuse arendamiseks on suhtlemine kohalikega. Suhtle Jeffreys Bays inglise keeles nii palju kui võimalik! Soovitame majutust kohalikus peres – saad piisavalt keelepraktikat.

Reisimine >>

Reisimine on eluviis ning lennureis ja saabumine majutuspaika on mõlemad osa sinu keelereisist. Soovitame lennata Port Elisabethi lennujaama. Jeffreys Baysse käib buss, rohkem infot www.intercape.co.za.  Me aitame sind kõigis küsimustes, mis puudutavad lendu, hindu ja kõige soodsamaid pileteid Jefferys Baysse

Mida teha Jeffreys Bays ?

  • Vaatle delfiine einestades De Viswijfi restoranis
  • Surfa Billabong Beachil
  • Külasta Addo Elevandiparki
  • Külasta Jeffreys Bay muuseume
  • Suple ja päevita Paradise Beachil
  • Pea Happy Hippo Play Farmis maha üks vägev piknik
Tehniline abi
Saada