LISA! Keelereisid

Vancouver 16 Plus

 
52 80 524
team@keelereisid.com
Esmasp - Reede — 09:00 - 18:00

INGLISE KEELE KURSUSED ALATES 16 A ÕPILASTELE VANCOUVERIS

Meie alates 16 aasta vanustele õpilastele mõeldud keelekursused on koostatud iseseisvatele õpilastele, kes on vähemalt 16-aastased ega soovi osaleda järelevalvega vaba aja programmis. Need keelekursused on soodsamad kui õpilaste standardkursused, kuna 24-tunnine järelevalve pole nõutav ja puudub ka vaba aja programm.

 

LISA-Sprachreisen-Schueler-Englisch-Kanada-Vancouver-16-Plus-Sprachschule-Freizeit-Ausgehen-Ausfluege-Sightseeing-Skyline-Meer

Miks valida Vancouver?

 1. Vabadus: avasta Vancouverit iseseisvalt, järelevalve ainult külalisperes
 2. Hea hind: kursus ilma vaba aja programmi ja 24-tunnise järelevalveta
 3. Rohkem Vancouverit: korraldatud vaba aja programmi saab broneerida eraldi


Meie keelekool asub Vancouveri südames, kõigest mõne minuti kaugusel merest ja kõigist vaatamisväärsustest. Jalgsi jõuab siit lühikese ajaga Yale`i linna ja Hiinalinna ning paljude kauplusteni. Pärast tunde saad avastada Vancouveri vaatamisväärsuseid omapead või koos uute sõpradega keelekursuselt. Mõne minutiga jõuad False Creeki meresoppi, sadamasse või BC staadionile. Mainland Streeti ja Hamilton Streeti piirkonnas on palju butiike, kohvikuid ja restorane, kus ringi jalutada. BC staadionil jälgivad spordientusiastid kohalike British Columbia Lionsite jalgpallimänge. Kanada kõige populaarsem spordiala on traditsiooniliselt jäähoki. Rogers Arena atmosfääri Vancouver Canucksite mängu ajal ja jutuajamisi tüüpilistes spordibaarides lihtsalt tuleb kogeda!

LISA! keelekursused teismelistele »

Meie LISA! Keeltekoolis õpetavad keelt kogenud õpetajad, kursused on efektiivsed ja õppemeetodid kaasaegsed. Kursuste alguspäev on esmaspäev (kui esmaspäev on riigipüha, algab kool teisipäeval). Meie kursused sobivad nii algajaile kui edasijõudnuile. Keelekursuse ajal majutud sõbralikus kohalikus peres .

Akrediteeringud »

Rohkem kui 20 aasta pikkuse kogemusega on LISA! Keelereisid tänapäeval üks parimaid organiseeritud keeleõppeprogramme pakkuvaid agentuure. Kõik õpetajad on spetsialiseerunud õpetama inglise  keelt võõrkeelena.

Keelekursus »

Esimesel koolipäeval määratakse sind vastavalt keeletasemele sobivasse rühma. Nii tagame suurepärased tulemused keeleõppes. Peale koolitunde on piisavalt vaba aega ümbruskonna  avastamiseks. LISA! Keeltekooli poolt korraldatakse kursuste jooksul erinevaid üritusi ja meie sõbralik koolipere jagab meelsasti oma teadmisi-kogemusi parimate kohvikute, restoranide, vaatamisväärtuste kohta! Avasta linna omal käel või koos kaasõpilastega!

Soovitame kohalikega suhelda nii palju kui võimalik (inglise keeles!). Majutus kohalikus peres on selleks ideaalne  - saad iga päev oma uusi oskusi testida!

Saabumine »

Meie keelekursuse hind ei sisalda lennupileteid, kuigi lennufirmad pakuvad meile soodushindu ja me saame aidata sul broneerida soodsaima hinnaga piletid. Broneerime hea meelega koos keelekursusega ka lennupiletid, tagades kõige taskukohasema hinnaga lennupileti Vancouverisse.
Kui sul on mis tahes küsimusi, helista või saada meile e-kiri. Me aitame sind kõigis küsimustes, mis puudutavad lendu, hindu ja kõige soodsamaid pileteid Vancouverisse.

Mida teha Vancouveris :

 • Külasta Vancouver Aquariumit ruumikas Stanley Parkis.

 • Naudi kokteile English Bay Beachil.

 • Kõnni ringi Hiinalinnas.

 • Naudi vaadet Harbour Centre`i vaateplatvormilt.

 • Mine ostlema Granville Islandile.

 • Imetle Marc Chagalli töid Vancouveri kunstigaleriis.

 • Võta ette reis Vancouveri Grouse`i mäe kõrgeimasse punkti.

 • Suusata Cypressi mäel.

 • Vaatle kanuumatkal merilõvisid ja linde.

Tehniline abi
Saada

Tänan päringu eest!

Oleme päringu kätte saanud. Vastame esimesel võimalusel.

Teie päringunumber on .