LISA! Keelereisid

Powell River

 
52 80 524
team@keelereisid.com
Esmasp - Reede — 09:00 - 18:00

Inglise keele kursused Powell Riveris

10-17 aastased õpilastel on võimalus osaleda seiklusrikkal keelereisil Powell Riveris. Linn asub idüllilises British Columbias.

Miks valida keeleõppeks Powell River?

  1. Parim asukoht- õpi inglise keelt Kanada imelise looduse keskel
  2. Võimalus harrastada erinevaid spordialasid
  3. Kool asub kesklinnas, 5 minuti kaugusel rannast

Powell River asub Kanada päikselisel läänerannikul. Siin, keset imelist loodust,  õpid tundma tõelist Kanadat! Jalutuskäigu kaugusel koolist asub ilus supelrand. Peale koolitunde ja nädalalõppudel toimuvad erinevad kooli poolt organiseeritud üritused. Suvel on võimalus harrastada erinevaid veespordialasid, koolis on ka suurepärased tingimused hokimänguks, korv- või võrkpalliks. Ilusa ilmaga korraldab kool paadireise pikniku ja snorgeldamisega. Kolmenädalasel kursusel osalejatel on võimalus külastada Victoriat või Vancouverit

LISA! keelekursused teismelistele>>

Meie koolis Powell Riveris  ootab õpilasi sõbralik ja mõnus õhkkond. Õpilane on kohaliku pere, õpetajate ja grupijuhtide hoole all. Kursuse algupäevade kohta saad rohkem infot meie kodulehe kalendrist. Kursuse hinnas sisaldub sisukas vabaaja programm. Õpilane majutub sõbralikus kohalikus peres.

Akrediteeringud>>

Rohkem kui 20 aasta pikkuse kogemusega on LISA! Keelereisid tänapäeval üks parimaid organiseeritud keeleõppeprogramme pakkuvaid agentuure.

Sinu LISA! keelekursus teismelistele>>

Õpilasele tuleb lennujaama vastu grupijuht või kohalik pere.  Esimesel koolipäeval toimub keeletest. Testi tulemuste järgi paigutatakse õpilane gruppi. Tavaliselt on grupis üheealised õpilased. See kindlustab parimad õpitulemused. Kingi oma lapsele võimalus avardada silmaringi ja saada uusi väljakutseid ning elamusi!
Õpilasi valmistatakse vajadusel ette ka erinevate keeletestide sooritamiseks.
Peale koolitunde toimub erinevaid kooli poolt organiseeritud üritusi – ikka koos grupijuhtide või kooli töötajatega. Nädalalõppudel toimuvad  poolepäevased või päevapikkused väljasõidud ja matkad. Siiski on hetki, kui õpilasega pole ühtegi täiskasvanut. Kooli meeskond on aga alati kättesaadav.

Saabumine>>

Meie keelekursuse hind ei sisalda lennupileteid, kuigi lennufirmad pakuvad meile soodushindu ja me saame aidata sul broneerida oma teismelisele soodsaima hinnaga piletid. Broneerime hea meelega koos keelekursusega ka lennupiletid, tagades kõige taskukohasema hinnaga noortepileti  Vancouverisse. Lennujaamas tervitavad su last soojalt meie rühmajuhid ja toovad ta siis majutuspaika.
Kui sul on mis tahes küsimusi, helista või saada meile e-kiri. Me aitame sind kõigis küsimustes, mis puudutavad lendu, hindu ja kõige soodsamaid pileteid Vancouverisse.

Vabaaja tegevused Powell Riveris

  •     Veesport –veesuusatamine, ujumine, purjetamine, kanuutamine, snorgeldamine
  •     Ratsutamine
  •     Vibulaskmine
  •     Matkad
  •     Matkad maastikujalgrattal
  •     Minigolf
  •     Nädalalõppudel väljasõidud

Head lapsevanemad!
Üksikasjalikuma teabe saamiseks Kanadas toimuva teismelistele mõeldud inglise keele kursuse kohta 2018 aastal võtke palun meiega ühendust telefoni või e-maili teel. Oleme rõõmsad, kui saame pakkuda üksikasjalikumat teavet või anda nõu keelekursuste, kooli, majutuse, tegevusprogrammi ja kohapealse järelvalve kohta.

Tehniline abi
Saada