LISA! Keelereisid

Galway

 
52 80 524
team@keelereisid.com
Esmasp - Reede — 09:00 - 18:00

12-17.aastastel õpilastel on võimalus õppida inglise keelt Galways.

Galway paikneb Atlandi ookeani maalilise lahe servas. Tule siia, et õppida inglise keelt, ning avastad lisaks selle tüüpilise Iiri linna koos hämmastavate randadega. Naabruses asuvas Salt Hillsis on Leisure Land – teemapark hiigelsuure vaaterattaga. Sea Life´i keskuses on võimalik lähemalt tutvuda veealuse maailmaga. Läbi Galway voolab Corribi jõgi ning kena linnasüda on täis Iirimaa sellele piirkonnale tüüpilisi värvilisi maju. Ostutänava ääres asuvad reas pisikesed, ent ahvatlevad poekesed ja butiigid, mis annavad ideaalse võimaluse allahindluste väisamiseks. Iidsed keldi legendid ühendavad kaasaegset linna selle maagilise minevikuga ning külalised armastavad Galway saladuste kohta rohkem teada saada.

LISA! keelekursused teismelistele>>

Meie Galway koolis ootab õpilasi sõbralik ja mõnus õhkkond. Õpilane on kohaliku pere, õpetajate ja grupijuhtide hoole all. Kursuse alguspäevade kohta saad rohkem infot meie kodulehe kalendrist. Pakume kursusi ka täiskasvanutele. Kursuse hinnas sisaldub sisukas vabaaja programm.
Õpilane majutub sõbralikus kohalikus peres.

Akrediteeringud>>

Rohkem kui 20 aasta pikkuse kogemusega on LISA! Keelereisid tänapäeval üks parimaid organiseeritud keeleõppeprogramme pakkuvaid agentuure.Meie kool on akrediteeritud ACEL-i poolt.

Sinu LISA! keelekursus teismelistele>>

Õpilasele tuleb lennujaama vastu grupijuht või kohalik pere.  Esimesel koolipäeval toimub keeletest. Testi tulemuste järgi paigutatakse õpilane gruppi. Tavaliselt on grupis üheealised õpilased. See kindlustab parimad õpitulemused. Kingi oma lapsele võimalus avardada silmaringi ja saada uusi väljakutseid ning elamusi!
Õpilasi valmistatakse vajadusel ette ka erinevate keeletestide sooritamiseks.
Peale koolitunde toimub erinevaid kooli poolt organiseeritud üritusi – ikka koos grupijuhtide või kooli töötajatega. Nädalalõppudel toimuvad  poolepäevased või päevapikkused väljasõidud ja matkad. Siiski on hetki, kui õpilasega pole ühtegi täiskasvanut. Kooli meeskond on aga alati kättesaadav.

Saabumine>>

Meie keelekursuse hind ei sisalda lennupileteid, kuigi lennufirmad pakuvad meile soodushindu ja me saame aidata sul broneerida oma teismelisele soodsaima hinnaga piletid. Broneerime hea meelega koos keelekursusega ka lennupiletid, tagades kõige taskukohasema hinnaga noortepileti Dublinisse või Galwaysse. Lennujaamas tervitavad su last soojalt meie rühmajuhid ja toovad  ta siis majutuspaika.
Kui sul on mis tahes küsimusi, helista või saada meile e-kiri. Me aitame sind kõigis küsimustes, mis puudutavad lendu, hindu ja kõige soodsamaid pileteid Dublinisse või Galwaysse .

Vabaaja programm Galways (kursuse hinna sees)

  • Linnaeksursioon

  • Sportlikud pärastlõunad tennise, bowlingu ja muude tegevustega

  • Õhtused karaoke laulmised

  • Iiri tantsu tunnid

  • Väljasõit ümbruskonda, näiteks Arani saartele

  • Jalgrattamatkad

  • Ekskursioonid Cliffs of Moherile, Connemarasse või Dublinisse

Head lapsevanemad!
Üksikasjalikuma teabe saamiseks Iirimaal toimuva teismelistele mõeldud inglise  keele kursuse kohta 2020. aastal võtke palun meiega ühendust telefoni või e-maili teel. Oleme rõõmsad, kui saame pakkuda üksikasjalikumat teavet või anda nõu keelekursuste, kooli, majutuse, tegevusprogrammi ja kohapealse järelvalve kohta.

Tehniline abi
Saada

Thank you for your inquiry.

Your inquiry has been received. We will respond as soon as possible.

Your inquiry number is .