LISA! Keelereisid

Hobart

 
52 80 524
team@keelereisid.com
Esmasp - Reede — 09:00 - 18:00

Inglise keele kursused täiskasvanuile Hobartis

Meie inglise keele kursused sobivad ideaalselt inimestele, kes armastavad loodust ja soovivad tutvuda Tasmaania algupärase maastikuga. Meie ilusa aiaga harjumuspärane keelekool on suurepärane paik keelekursuse nautimiseks ja lõdvestumiseks.

 

null

KOLM PÕHJUST, MIKS VALIDA HOBART:

 1. Parim asukoht: õpi inglise keelt ümbritsetuna kaunist Tasmaania loodusest
 2. Kvaliteet: harjumuspärane aiaga kool, individuaalne lähenemine õpilastele, sõbralik õhkkond
 3. Kõik ühes piirkonnas: kõik mugavused ja vaatamisväärsused on läheduses


Hobart asub Derwenti jõe suudmes keset Tasmaania algupärast kõnnumaad. See on ideaalne paik looduse- ja veiniarmastajatele. Omapärane linn on kombinatsioon koloniaalarhitektuurist ja maalilistest parkidest, moodsatest kontorihoonetest ning jahtidest ja kalapaatidest jõel. Meie keelekoolist jääb 20 minuti kaugusele Franklin Wharfi kai. Tasmaania aukartustäratav loodus on turistiatraktsioon. Siin elavad kängurud, koaalad ja emud ning merel võib märgata vaalasid ja hülgeid. Sadamalinna ajalooline süda on selle vanim piirkond Battery Point. Linnas on palju ajaloolisi muuseume, kirikuid ja ehitisi, mida kõiki tasub vaadata. Salamanca väljak, mille servas seisavad 19. sajandist pärit liivakivimajad, on ideaalne koht kohvi nautimiseks, kohalike roogade maitsmiseks või Tasmaania teatritrupi etenduse vaatamiseks. Õhtuti saavad nii turistid kui ka kohalikud nautida tänavatel elavat muusikat.

null

LISA! keelekursus »

Meie LISA! Keeltekoolis õpetavad keelt kogenud õpetajad, kursused on efektiivsed ja õppemeetodid kaasaegsed. Kursuste alguspäev on esmaspäev (kui esmaspäev on riigipüha, algab kool teisipäeval). Meie kursused sobivad nii algajaile kui edasijõudnuile. Keelekursuse ajal majutud sõbralikus kohalikus peres  või ühiselamus.

Akrediteeringud »

Rohkem kui 20 aasta pikkuse kogemusega on LISA! Keelereisid tänapäeval üks parimaid organiseeritud keeleõppeprogramme pakkuvaid agentuure. Meie kool on akrediteeritud IALC, NEAS  ja ACPET poolt. Kõik õpetajad on spetsialiseerunud õpetama inglise  keelt võõrkeelena.

Keelekursus »

Esimesel koolipäeval määratakse sind vastavalt keeletasemele sobivasse rühma. Nii tagame suurepärased tulemused keeleõppes. Peale koolitunde on piisavalt vaba aega ümbruskonna ja Hobarti avastamiseks. LISA! Keeltekooli poolt korraldatakse kursuste jooksul erinevaid üritusi ja meie sõbralik koolipere jagab meelsasti oma teadmisi-kogemusi parimate kohvikute, restoranide, vaatamisväärtuste kohta! Avasta linna omal käel või koos kaasõpilastega!

Soovitame kohalikega suhelda nii palju kui võimalik (inglise keeles!). Majutus kohalikus peres on selleks ideaalne  - saad iga päev oma uusi oskusi testida!

Saabumine »

Meie keelekursuse hind ei sisalda lennupileteid, kuigi lennufirmad pakuvad meile soodushindu ja me saame aidata sul broneerida soodsaima hinnaga piletid. Broneerime hea meelega koos keelekursusega ka lennupiletid, tagades kõige taskukohasema hinnaga lennupileti Hobarti lennujaama.
Kui sul on mis tahes küsimusi, helista või saada meile e-kiri. Me aitame sind kõigis küsimustes, mis puudutavad lendu, hindu ja kõige soodsamaid pileteid Hobarti lennujaama.

Mida teha Hobartis:

 • ostle laupäeval Salamanca turul

 • imetle moodsat ja kaasaegset kunsti vana ja uue kunsti muuseumis

 • roni Wellingtoni mäe otsa (1270 m üle merepinna)

 • osale tasuta ringkäigul Tasmaania muuseumis ja kunstigaleriis

 • uju kaunis Seitsme-miili-rannas

 • maitse Tasmaania õlut Cascade’i pruulikojas

 • õpi kohalikku ajalugu teatriga Take Tea with Harriet, juues teed ja süües küpsiseid

 • imetle botaanikaaias erakordseid taimi

 • avasta purilennukil Hobarti maastikku

 

 

Tehniline abi
Saada