LISA! Keelereisid

Aberdeen

 
52 80 524
team@keelereisid.com
Esmasp - Reede — 09:00 - 18:00
LISA! keelekursus »

Meie keelekursuseid  viivad läbi kõrgelt hinnatud õpetajad, kes kasutavad efektiivseid ja tänapäevaseid õpetusmeetodeid. Kursused algavad igal esmaspäeval (v.a algajate kursus). Kui esmaspäev satub olema riiklik püha, algab kool teisipäeval. Meie kursused sobivad nii algajatele kui edasijõudnutele.

Akrediteeringud »

Rohkem kui 20 aasta pikkuse kogemusega on LISA! Keelereisid tänapäeval üks parimaid organiseeritud keeleõppeprogramme pakkuvaid agentuure.  Kõigi õpetajate emakeeleks on inglise  keel ning nad on inglise  keele kui võõrkeele õpetamise spetsialistid.

Keelekursus »

Esimesel koolipäeval toimub keeletaseme määramiseks test. Selle tulemuste põhjal määratakse sind gruppi, mis sobib sinu tasemega. See garanteerib tulemusliku keeleõppe.
Peale koolitunde on piisavalt aega, et Aberdeeni tundma õppida. LISA! Keeltekool pakub palju erinevaid ajaveetmisvõimalusi ja kooli sõbralik meeskond jagab lahkelt oma teadmisi Aberdeenis toimuva kohta, parimatest  söögikohtadest ja kohvikutest rääkimata.
Parim viis oma keeleoskuse arendamiseks on suhtlemine kohalikega.! Soovitame majutust kohalikus peres – saad piisavalt keelepraktikat!

Reisimine»

Reisimine on eluviis ning lennureis ja saabumine majutuspaika on mõlemad osa sinu keelereisist. Soovitame lennata  Aberdeen`i. Saab tellida ka kooli transfeeriteenuse, mis maksa 44 GBP/suund.

 

Üksikasjalikuma teabe saamiseks Suurbritannias  toimuva täiskasvanutele mõeldud inglise  keele kursuse kohta 2016 aastal võtke palun meiega ühendust telefoni või e-maili teel.

Tehniline abi
Saada